Egyszerre két versenyen mérette meg magát a jánossomorjai sakk klub múlt hétvégén. A Balassi Bálint Művelődési házban a megyei bajnokság 7-8. fordulóját rendezték. A pontvadászatban a mieink a középmezőnyből várják az utolsó, soproni fordulót. Az utánpótlás együttes bravúros eredménnyel bejutott a szombathelyi országos diákolimpiai döntőbe. A megyei selejtezőt holtversenyben nyerték meg, a legjobbak között pedig 28-adikak lettek a 32-es mezőnyből. Megelőzték többek között a nyíregyházi és a pécsi csapatot is. A 3 napos döntőben fokozatosan javult a teljesítmény, a fiatal versenyzők komoly rutint szereztek a rangos ellenfelekkel szemben. A Zwonitschek Máté, Tímár Bálint, Gyovai Bálint, Kardos Benedek alkotta négyes jövőre magasabb korcsoportba lép, ám a játékosok bíznak abban, hogy újabb sikereket érhetnek el, hiszen csapattársakként erősítik egymást.