15:30-19:30

Képújság hirdetési díjszabás

Megint nem sikerült
Dtum: 2007. mrcius 25. vasrnap, 20:15

Csapatunk 3-0-ás vereséget szenvedett soros NB III-as labdarúgó mérkõzésén a Sárvár otthonában. A tabellán elfoglalt helyezések alapján sem mi voltunk az esélyesek, mégis – ahogy Drobnitsch Tamás a mérkõzés elõtt elmondta - szerettünk volna legalább egy pontot szerezni.

Sárvár-Jánossomorja 3-0 (1-0)
Gsz: Beke 2 , Vadász
Sárga lap: Vadász,ill. Hegedüs

Sárvár FC: Tóth - Pupp, Szabó, Varga, Sipos, Beke, Fehér, Vadász, Németh, Horváth, Tóth P.

Fördõs-Körmendi

A korábbi napok esõzései után meglepõen jó minõségû pálya fogadta a csapatokat és a körülbelül 250 fõs közönséget. Már a mérkõzés elején átvette az irányítást a hazai gárda, többször is zavarba hozták „alkalmi” hátvédsorunkat. Hiszen sem Pint sem Bíró nem léphetett pályára eltiltásuk miatt, Zalka pedig szakított a csapattal a Keszthelyi mérkõzés után. A 14. percben góllá érett a hazaiak többszöri próbálkozása, a védõk szerencsétlenkedése nyomán a labda Beke elé került, aki 8 méterrõl nem hibázott (1-0). Varga Imre szemfülesen meglátta, hogy az ellenfél kapusa kint szédeleg az ötösön és egy 25 méteres íveléssel megpróbálta egalizálni az eredményt, labdája kevéssel szállt fölé a 18. percben. Ezután Sipõcz Róbert percei következtek, hiszen a félidõ lefújásáig több alkalommal is szinte bombabiztos góltól mentette meg csapatunkat. A második félidõre már egy harcosabb Jánossomorját vártak a szurkolók, de hamar kiderült, ez ma csak hiú ábránd. A 63. percben ismét összehoztunk egy gólt: a tétovázó védõk közt addig passzolgattak a hazaiak, amíg Vadász senkitõl sem zavartatva nyugodtan a jobb alsó sarokba lõhetett (2-0). Mi pedig lehorgasztott fejjel statisztáltunk a harmadik sárvári gólhoz: a 75. percben Csernyák szerzett labdát a balszélen és a középen érkezõ Beke elé tálalt, aki a kapu közepébe passzolt. Drobnitsh edzõ a mecss során többször is kérte fiait, hogy többet játszassák Vargát, sajnos ez nem sokszor történt meg, ha mégis megpróbálta valaki, legtöbbször pontatlanul. A csapatból csak Sipõcz és Koltai nyújtott elõbbi kiemelkedõ, utóbbi jó teljesítményt.

Haraszti Zsolt
: Szokásos nyílt sisakos játékkal, a vártnál sokkal könnyebben tartottuk itthon a 3 pontot..

Drobnitsch Tamás
: Folyamatos labdavesztésekkel és fegyelmezetlen játékkal hozzásegítettük a Sárvár gárdáját a gyõzelemhez.

Csapatunk továbbra is a tabella utolsó elõtti, azaz13. helyén áll, jövõ hétvégén hazai pályán megszerezhetjük elsõ tavaszi pontjainkat a Tapolca gárdája ellen.