Az NBIII Bakony-csoportjának 21. fordulójában a Jánossomorja a 10. helyen álló Sárvár gárdáját fogadta. A vendég csapat már az ötödik percben vezetést szerzett, egy védelmi hibát kihasználva Kovács egészen a kapuig roboghatott, majd a kimozduló kapus mellett lőtte el a labdát (0-1). A hazaiakat a kapott gól nem törte meg, jól játszva támadtak tovább, a 19. percben pedig a betörő Horváth buktatásából tizenegyeshez jutottak, amit Molnár Ferenc értékesített. (1-1). A második félidőben sok helyzetet követően a 69. percben a vendégek tizenhatosánál Molnár Ferenc szerzett labdát, és emelte azt a hosszú sarokba (2-1). A gyengén játszó ellenfél ellen ezután még jópár helyzet kialakítottak a honiak, ám gólra váltani már egyet sem sikerült. A Jánossomorja az utóbbi fordulók gyenge teljesítménye után végre jó játékkal, győzelemmel zárta a fordulót.